top of page

terapia widzenia: konwergencja i dywergencja

Terapia widzenia: konwergencja i dywergencja jest programem wspierającym terapię widzenia, przeznaczonym do użytku domowego lub w gabinecie. Zawiera karty fuzyjne i tranaglify do rehabilitacji w przypadkach zeza i zaburzeń akomodacji. Aplikacja została zaprojektowana i napisana przez optometrystę dr Szymona Zielonkę, terapeutę widzenia z wieloletnim doświadczeniem.

Pogram do ćwiczenia konwergencji i dywergencji oferuje:

-Ćwiczenie fuzji centralnej i peryferyjnej

-Estetycze obrazki o zróżnicowanym poziomie detali

-7 nastawnych tranaglifów o zdefiniowanym przez użytkownika kolorze i 4 karty fuzyjne

terapia widzenia: Ruchy oczu

Terapia widzenia: ruchy oczu jest programem wspierającym terapię widzenia, przeznaczonym do użytku domowego lub w gabinecie. Zawiera pięć modułów do rehabilitacji w przypadkach zaburzeń ruchów sakkadowych, wodzących i integracji oko-ręka. 

terapia Percepcji: Analiza wzrokowa

Program służy do ćwiczeń w przypadku zaburzeń percepcji wzrokowej. Jest uzupełnieniem terapii w gabinecie. Składa się z ośmiu modułów: dyskryminacja wzrokowa, figura-tło, stałość formy, domknięcie, domknięcie 2, skanowanie, pamięć wzrokowa, tachistoskop.  

Screenshot_2021-05-07-20-09-36-687_sz_zi
Screenshot_2021-05-07-20-08-30-954_sz_zi

Orientacja przestrzenna: lewa

 i prawa strona

Orientacja przestrzenna  lewa i prawa strona to gra skierowana dla dzieci w wieku 5-10 lat, które mylą lewą i prawą stronę, odwracają litery i cyfry. Może być pomocna w terapii nadzorowanej przez pedagogów, psychologów fizjoterapeutów lub optometrystów.

Quality of Life Studio (6).png
bottom of page